Spoločnosť Stading s.r.o.

Spoločnosť STADING, spol. s r.o. bola založená v roku 1996 inžiniermi s dlhodobou praxou v oblasti priemyselných stavieb.

Dnes náš tím tvorí 6 stavebných inžinierov,  ktorí Vám vyhotovia posúdenie a komplexný návrh nosných konštrukcií  stavieb, ako aj kompletnú projektovú dokumentáciu častí architektúra a  konštrukčná analýza pre všetky stupne jej spracovania, teda od zadania  až po výrobnú dokumentáciu.

Našou doménou je prinášať dobré riešenia, ktoré stoja na strane investora.  Snažíme sa poukazovať na predražené návrhy, šetriť čas a prácnosť na  stavbe vhodným riešením. Cieľom nášho projektovania je podchytiť a  predvídať komplikácie, či nepresnosti, ktoré sú práve tým miestom kde sa  dajú ušetriť množstvá času a financií.

Veríme, že dôležitou cestou ku kvalitnej práci je sledovanie trendov a držanie kroku s novými poznatkami 21. storočia. Preto pri našej práci investujeme do kvalitných software-ov postavených na 3D modelovaní, ktoré nám pomáhajú udržať vysokú presnosť, spoľahlivosť, cit pre detail a tiež zamedziť nečakaným prekvapeniam pri realizácii.

Pracujeme spoľahlivo, dômyselne a efektívne.

Robíme dobré riešenia.

Certifikát kvality

Spokojnosť zákazníka je jedným z rozhodujúcich kritérií hodnotenia  výsledkov našej práce a meradlom kvality našich služieb. V snahe  zabezpečiť kvalitu výsledných produktov našej firmy sa zamestnanci  pravidelne zúčastňujú rôznych odborných školení.

Jednou zo záruk poskytovania kvalitných služieb je aj získanie certifikátu ISO 9001,  ktorý firma Stading, spol. s r.o. po prvýkrát získala v roku 2007. Počnúc  marcom 2011 v zavedenom systéme manažérstva kvality pokračujeme bez  certifikácie.

Robíme dobré riešenia.

Spoznajte náš tím

+421 911 602 315

Tibor Kiss st.

Konateľ spoločnosti / statik a projektant

Ing. Dušan Zich

Konateľ spoločnosti / statik a projektant

Ing. Szabolcs Bálint

statik a projektant

+421 915 756 754

Ing. Tibor Kiss ml.

statik a projektant

Ing. Vladimír Kajaba

statik a projektant

Ing. Ján Hrajnoha

statik a projektant

1031

Projektov

25996

Metrov papiera

833

PREZLIEKANÍ MONTERIEK

27

ZODRATÝCH PC MYŠÍ

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.