Zhotovovanie výrobných dokumentácii je jednou z našich najsilnejších  stránok. Dielenské výkresy, ako sa im tiež zvykne vravieť, pripravujeme  pre slovenské aj svetové firmy moderným spôsobom v 3D už od roku 2008.  Program Tekla structures nám dovoľuje pracovať na zložitých  konštrukciách s vysokou presnosťou a efektivitou. Viac ako 250 projektov, v rámci ktorých sme sa stretli s rôznymi výzvami nás v tomto programe k vysokej profesionalite.

Výrobnú dokumentáciu Vám u nás miesto školených konštruktérov zhotovia diplomovaní statici. Preto Tekla Structures v rukách odborníkov, ktorí rozumejú ako sa konštrukcia a sily v nej správajú, dáva kombináciu, ktorá je našou prednosťou a Vašou zárukou kvality. Dnes si v Tekle dokonca programujeme vlastné užívateľské komponenty a spoje, aby ste mohli vy dostať čo najkvalitnejšiu prácu za čo najlepších podmienok.

Tekla structures v akcii

Prečo si dať zhotoviť výrobnú dokumentáciu práve u nás?

Žiadne kolízie

Aj tie najzložitejšie tvary a priestorové konštrukcie vieme kontrolovať vďaka presnému modelu a zabudovanej detekcii kolízie. Pri výrobe a montáži budete pracovať bez prerušenia a riešenia nepríjemných prekvapení.

Presnosť konštrukcie

Konštrukcia je 3D modelovaná s presnosťou na stotinu milimetra vrátane súčastí ako sú zvary a skrutky. Vďaka tomu sa Vám nemôže stať, že prístup ku skrutkovanému spoju nebude dovoľovať kvalitné utiahnutie matíc alebo že prevedenie zvaru zabráni dosadnutiu prvkov.

Použiteľné pre budúcnosť

Ak sa o niekoľko rokov rozhodnete rekonštruovať, rozširovať alebo meniť, budete môcť stavať na modeli, ktorý je hotový a nevyžaduje opätovné skreslenie konštrukcie. Nesmierne praktické.

Počítame s neviditeľným

Najčastejšie sa zabúda na to, čo nie je vidieť. To sú hlavné pohybové koridory osôb a strojov alebo manipulačný priestor pri zariadeniach. Tieto priestory fyzicky modelujeme a zohľadňujeme ich pri kontrole konštrukcie.

Výkaz materiálu včas

Vieme, že objednať a obdržať materiál chvíľu trvá. Vďaka tomu, že model predchádza výkresom, budete môcť obdržať predbežný výkaz materiálu pre nákup skôr ako dokončíme detailné výkresy a vy môžete ušetriť čas.

Koordinácia profesií

Model je vhodné doplniť prácou iných profesií ako strojná časť, TZB a iné.

Vaša cesta k výkresom

Prvé podklady

Dôkladne si preštudujeme náročnosť projektu a opakovateľnosť konštrukcie

Cenová ponuka

Pri cenovej ponuke Vám dávame aj niekoľko tipov akými zmenami sa dá ušetriť čas a financie, prípadne upozorníme na chyby podkladov

Uzavretie objednávky

Ak je potrebné, vyžiadame si niekoľko ďalších špecifikácii a môžeme začať!

Reporty

Aspoň raz týždenne Vám hlásime stav projektu. Bez vyzvania.

Výkazy materiálu pre nákup

Zatiaľ, čo dokončíme všetky detaily výkresov, vy už môžete nakupovať materiál

Expedícia

Všetky výkresy položiek, dielcov, montážnych zostáv a podrobných výkazov kotevného materiálu, ocele, pororoštov atď. V prípade záujmu aj CNC výstup.

Podpora

Aj po odovzdaní sme tu pre Vás a Vaše otázky.

Ako ste boli spokojní s projektom od nás?

Dajte si vypracovať ponuku na výrobnú dokumentáciu zdarma

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.